Не бійтеся бути індивідуалістами

“завжди потрібно дивитися тільки вперед, не озираючись назад, оскільки успіх будується не на минулі заслуги, а на постійному русі...”
 
Американська дизайнерка інтер'єрів Дороті Дрейпер легендарна особистість основоположниця фаху декоратор інтер’єру - працювала в виключно анти-мінімалістському стилі, поєднувала здавалося непоєднувані речі, яскраві і соковиті кольори, великі візерунки на всю стіну, щедре текстильне декорування і вишукані меблі. Вона використовувала поєднаня чорно-білої плитки, завитки в дусі рококо і казкової краси барокові молдинги. Дороті говорила, що завжди потрібно дивитися тільки вперед, не озираючись назад, оскільки успіх будується не на минулі заслуги, а на постійному русі, пошуку нових ідей і експериментах. Щоб домогтися успіху, потрібно завжди триматися трохи попереду свого часу або, принаймні, йти з ним нарівні.
 
 
 
The Greenbrier Resort
 
 
 
kupit_shtory
 
 
... найяскравіші чисті кольори і сміливі принти у поєднанні з елементами класичного стилю.
 
Сьогодні Дороті Дрейпер вважається засновницею нового стилю в дизайні інтер'єрів - сучасного або американського бароко. Вона створила інтер’єри резиденцій найбагатших людей Америки, готелів, ресторанів, театрів інтер’єр реактивного літака,створила дизайн тканини для фірми Schumacher Більш того, вона була однією з тих, хто ввів в сучасне життя саме поняття “дизайн інтер'єру”. Дизайнерка використовує найяскравіші чисті кольори і сміливі принти у поєднанні з елементами класичного стилю на зразок багатої ліпнини, дизайнерськими рамами дзеркал, контрастними шпалерами, яскравими  багатими шторами та гардинами).меблевими оббивками.
 
shtory_lviv
 
Сучасна успішна людина прагне до вираження своєї індивідуальності, творить своє неповторне приватне житло
 
Класика вічна, але кожного разу стиль набуває нових яскравих динамічних деталей, які близькі до тенденцій нашого часу. Яскраві кольори принтів у декорах, набувають актуальності. Сучасні дизайнери використовують сміливі поєднання контрастних кольорів червоного та яскравого зеленого, відтінки фіолету, смарагду, Світові виробники пропонують килими, шпалери, штори, меблеві м’які та дерев’яні вироби, неповторних яскравих кольорів. Сучасна успішна людина прагне до вираження своєї індивідуальності, творить своє неповторне приватне житло. НЕ бійтеся бути індивідуалістами.

Вам також має сподобатися

Дерев'яні жалюзі

Дерев'яні жалюзі

Новітні технології великою мірою допомагають у цьому, звільняють від рутинної побутової роботи, адже у житті так багато цікавого)) спрощуються побутові речі і класичні штори великою мірою замінили сонцезахисні віконні системи - ролет, жалюзі, штори-плісе та дерев'яні жалюзі.

читати далі
Коли потрібно викликати замірника по шторах

Коли потрібно викликати замірника по шторах

▪️ми допоможемо визначити розмір ніші в стелі (її глибину і ширину), з огляду на максимальний виліт підвіконь / батареї. ▪️ детально опишемо в якому місці і якої ширини встановити заставну при натягуванні стель. Це важливо! ▪️А також вкажемо точки виведення кабелю, при бажанні встановити електрокарнізи. Це краще передбачити заздалегідь, ще на етапі проектування.

читати далі
Як зробити заміри для пошиття штор (стельовий карниз)

Як зробити заміри для пошиття штор (стельовий карниз)

Ви можете замовити штори, не виходячи з дому!!! Ви економите свій час та отримуєте саме те, що Вам потрібно: універсальний фасон, професійне пошиття, якісні тканини та фурнітуру перевіреного виробника.

читати далі