Електроролети

Моторизовані рулонні штори з електроприводом дозволяють керувати роботою ролет автоматично - вал накручування полотна підєднаний до мотору, котрий по сигналу піднімає та опускає рулонну штору.


Автоматичні рулонні штори вже стали звичним елементом сучасного житла, так як посудомийка, чи пралка. е в першу чергу комфорт
чудово підійдуть для інтер'єру квартири, офісного простору, заміського будинку. У тканинних ролет з електроприводом немає звисаючих ланцюжків управління, ними можна управляти дистанційно і підключати їх в групи, щоб одним натисненням кнопки закрити або відкрити відразу декілька рулонних штор.

Пропонуємо Вам надійні випробувані електромотори світових виробників:

SOMFI (виробництво Франція)

TORRO (виробництво Польща)

FOREST (виробництво Голандія)

GALAXY  (виробництво Китай)

RAEX (виробництво Китай)

Сучасні сонцезахисні системи на автоматичному управлінні забезпечать Ваш комфорт????????
????Переваги управління на електроприводі:
✅ Електроролети необхідні у приміщеннях з панорамними вікнами, де висота стель сягає більше 3,5м, а також у важкодоступних місцях.Інакше зашторити такі вікна буде неможливо.
✅ Повністю автоматизоване управління, дає можливість запрограмувати відкривання та закривання сонцезахисних систем за допомогою пульту чи з підключенням до системи "розумний дім".
✅ Автоматисоване управління рівномірно розприділяє навантаження на сонцезахисні системи великих розмірів, забезпечує довготривалу та надійну роботу.
Гарантія від 3 до 7 років