Електрокарнизи

Електрокарнизи - це карнизи з електроприводом, які працюють автоматично на управлінні з пульту, також можуть підключаися до ваших гаджетів або до системи "розумний дім"

Автоматичний карниз, тобто карниз на електроприводі,  складається зі спеціального профільного карнизу (профілю) і мотора. Мотор може підключатися до електро мережі 220Вт, якщо підключення не виведено, мотор може працювати на акумуляторі (акумулятор потребує підзарядки приблизно через 4-8 місяців в залежності від кількості операцій - закривання-відкривання) Або на сонячних чи літієвих батареях. 

Після включення електрокарнізи, спеціальний електропривод для штор запускає в дію ремені, які надають руху бігунки, і штора рухається вправо або вліво, закриваючи або відкриваючи вікно.

Управляти електрокарнізом можна за допомогою радіо-пульту, розумного будинку або настінного блоку управління. Крім пультів управління, у електрокарнізов є функція Touch Motion, завдяки якій досить один раз потягнути розумну штору на пару сантиметрів, і вона продовжить закриватися або відкриватися далі автоматично.

Електрокарнизи набувають все більшої популярності і не дарма!!!! 

Переваги управління:
1.Повністю автоматизоване управління, можливість запрограмувати відкривання та закривання штор за допомогою пульту чи з підключенням до системи "розумний дім".
2 Електроприводи необхідні у приміщеннях з панорамними вікнами де висота стель сягає більше 3,5м, інакше зашторити такі вікна буде неможливо.
3 Витрмують великі навантаження. Вага штор може сягати 60 кг.
4. Якщо немає фізично доступу до вікна або важкий доступ. 
                                           

Гарантія  від 3 до 7 років.

Електрокарнизи  встановлюються на будь-яку висоту, кріпляться або в стелю, або на стіну.

Електрокарнізи виготовляється для кожного вікна індивідуально, можуть мати заокруглену форму, виходячи з побажань замовника.