Послуги

posluga

Виготовлення та монтаж штор

- виїзд спеціаліста на об’єкт; - вибір тканини; - заміри, урахування технічних особливостей приміщення; - узгодження пректу із замовником; - пошиття штор; - монтаж карнизів, гладження, навішування штор; - консультація подальшого догляду за гардинами.

posluga

Монтаж карнизів

Професійний монтаж карнизів всіх видів. Монтаж внутрішніх та зовнішніх сонцезахисних систем. Монтаж електрокарнизів, жалюзі, ролет, штор-плісе, ролокасет з підключенням до електричного управління з подальшою грантією.

posluga

Виготовлення м'яких стінових панелей

Ми виготовляємо нестандартні меблеві вироби за індивідуальними розмірами та проектами. У нас Ви можете замовити ліжка та узголів’я, дивани, пуфи, стінові панелі.

posluga

Наклеювання шпалер

Професійні послуги наклеювання тканинних, паперових, флізелінових, вінілових шпалер різної складності.

posluga

Виготовлення інтер'єрного текстилю

Декорування стелі тканиною, виготовлення ширм та текстильних перегородок, балдахінів, декоративних подушок. Вуличний текстиль для альтанок, заміських будинків та літніх кафе.

posluga

Підбір та продаж шпалер

Консультація щодо вибору шпалер їх технічних характеристик, та властивостей. У нас, найширший вибір шпалер, від світових виробників. Ви можете купити шпалери для спальні, вітальні, кухні, коридору, кабінету, ванної та дитячої кімнат.

posluga

Дизайн інтер'єру

Розробка та узгодження проекту, яка включає планування, 3D візуалізацію інтер’єру, та всі необхідні технічні креслення для реалізації. Ми проектуємо комфортне та естетичне середовище, для Вас.

posluga

Інше

Продаж килимів. Продаж домашнього текстилю: постільна білизна, рушники, халати. Продаж декоративного текстилю: декоративні подушки, покривала, чохли, балдахіни. Продаж шторних та тюлевих тканин

Для замовлення, заповніть інформацію