Технологія безшовного виготовлення штор.

Інновацій у виробництві в наш час стало важливим.
Ательє Гардин слідкує за всіма новинками. Ми відразу використовуємо у своєму виробництві все найкраще та покращуємо свої вироби.


З допомогою техніки парового склеювання можна виготовити:
- штори з обтяжувачами гарячої фіксації
- безіч об'ємних, фігурних елементів,
- підкладки для штор,
- допоміжні елементи.


Клейові тасьми, підкладки, ліпучки та інше відмінні інструменти для ідеального виконання роботи! Висока якість нашої продукції забезпечить ідеально-закінчений результат у виготовленні текстильного дизайну.

безшовни спосіб декорування римської штори

Безшовне декорування римської штори. 

Виготовлення деталі - безшовний спосіб жорсткового елементу.

 

З допомогою безшовної техніки ми гарантуємо ідеальний шторний виріб без стяжок, зморшок або будь-яких інших дефектів. Клейові сполуки нанесені натканину, склеюються за допомогою промислових парових прасок, не вимагають подальшого пришивання і при цьому підлягають пранню та хімічному чищенню та в процесі експлуатації виробу.

Матеріали гарячої фіксації забезпечують ідеальну клейову фіксацію тканин. З допомогою безшовної техніки склеювання тканини можна виготовити ІДЕАЛЬНІ ШТОРИ

Вам також має сподобатися

Дерев'яні жалюзі

Дерев'яні жалюзі

Новітні технології великою мірою допомагають у цьому, звільняють від рутинної побутової роботи, адже у житті так багато цікавого)) спрощуються побутові речі і класичні штори великою мірою замінили сонцезахисні віконні системи - ролет, жалюзі, штори-плісе та дерев'яні жалюзі.

читати далі
Коли потрібно викликати замірника по шторах

Коли потрібно викликати замірника по шторах

▪️ми допоможемо визначити розмір ніші в стелі (її глибину і ширину), з огляду на максимальний виліт підвіконь / батареї. ▪️ детально опишемо в якому місці і якої ширини встановити заставну при натягуванні стель. Це важливо! ▪️А також вкажемо точки виведення кабелю, при бажанні встановити електрокарнізи. Це краще передбачити заздалегідь, ще на етапі проектування.

читати далі
Як зробити заміри для пошиття штор (стельовий карниз)

Як зробити заміри для пошиття штор (стельовий карниз)

Ви можете замовити штори, не виходячи з дому!!! Ви економите свій час та отримуєте саме те, що Вам потрібно: універсальний фасон, професійне пошиття, якісні тканини та фурнітуру перевіреного виробника.

читати далі