Штори-плісе.

 
Штори-пліссе.
На сьогодні це найуніверсальніша система для вікон, неправильної форми.
Друга особливість яка виділяє штору плісе серед інших це можливість монтажу на штапік, що дає можливість безперешкодно відкривати вікно.
 
✅ Є кілька причин купити штори-плісе:
???? Головна перевага штор-плісе - можливість встановлення на вікна нестандартної форми (арочні, трикутні, напівкруглі, овальні та ін.).
???? Легкість у догляді. Гофровані штори можна прати. Це актуально при встановленні конструкцій на балконі чи кухні. Прання здійснюється в теплій воді (не більше 30 ° C) з нейтральним миючим засобом.
???? Компактні розміри. У складеному стані виходить щільна складка, що легко ховається під карнизом. Штори займають мінімум місця на склі.
???? Широкий вибір моделей. Варіанти кольорів та фактур дозволяють вибрати ідеальну комбінацію для приміщення з конкретним дизайном.
???? Універсальність. Моделі встановлюють на звичайні, мансардні та стельові віконні конструкції з дерева, пластику та алюмінію.
???? Можливість змінювати рівень освітлення. Полотно роблять із матеріалів різної щільності. Так можна змінювати ступінь затемненості та контролювати захист від сонця.
???? Тривалий термін служби. Матеріали просочують спеціальними пилевідштовхуючими та антивигораючими складами. Полотно не боїться сонячного проміння, бруду, вологи, температурних перепадів.
✍️ Консультаці, виїзд на об'єкт, замовлення за номером
☎️ 0970456512
 
 
 
 
 
#шториплісе #купитишториплісе #шториплісельвів #жалюзільвів #ролетильвів #рулонніштори #купитиролетильвів #шторидлякруглихвікон #шторидляарки
 

Вам також має сподобатися

Штори, жалюзі  для вікон неправильної форми

Штори, жалюзі для вікон неправильної форми

Штори для вікон неправильної форми. Мансардні вікна

читати далі
Подвійні ролети.

Подвійні ролети.

читати далі
Суха чистка штор.

Суха чистка штор.

читати далі