Рулонні штори або ролети.

Сучасний світ вимагає сучасних технологій.

Сучасні якісні сонцезахисні системи, які на сьогодні є найкращою альтернативою шторам
Адже несуть функційне, технічне та естетичне навантаження.

- вдосконалена технологі
- управління на електроприводі, підключення до системи "розумний дім"
- сучасний стильний довершений вигляд
- якість виготовлення та монтажу
- гарантія експлуатації.

Рулонні штори зараз можна побачити на багатьох на вікнах. Вони прекрасно захищають від сонця і дозволяють декорувати вікна в будь-якому стилі. Універсальні, прості в управлінні, зручні, вони підходять для кожного будинку.

Рулонні штори закріплені впритул до шибки на раму вікна, яке змотується в щільний рулон у верхній частині вікна. Також рулонки можна кріпити суцільним полотнищем до стелі над вікном, або Рулонні штори досить компактні, довговічні, вони прекрасно підходять як для дому, так і для офісу.
 
 
Декорування вікон традиційним текстилем зовсім не перешкоджає установці рулонних штор. Вдень вони згортаються в акуратний валик і абсолютно не помітні під ламбрекенами або карнизами, а на ніч опускаються на віконне скло, щільно закриваючи будинок від цікавих очей. Тканина для рулонних штор в цьому випадку підбирають таку, щоб вона гармоніювала з портьєрами, представляла собою фон для звичайних класичних штор.
 
Рулонні штори прекрасний вибір для вікон на сонячній стороні. Щільна тканина захищає від вигорання меблів та інших предметів інтер’єру. Дуже зручно те, що легко контролювати стан штори, встановлюючи її на будь-якій висоті, затінюючи кімнату повністю або частково. Можна закрити верхню половину вікна, але залишити на сонячному світлі кімнатні рослини.
 
 
Догляд за рулонними шторами для вікон найпростіший. На відміну від італійських штор з великою кількістю складок, воланів, ламбрекенів і інших декоративних елементів, які збирають пил, рулонні штори, просочені антистатичні речовинами, практично не припадають пилом. Їх цілком достатньо просто періодично протирати вологою м’якою тканиною, або легко пропилососити. А якщо на полотні з’явилися забруднення, плями, від них можна позбутися за допомогою мильного розчину або з допомогою засобів для чищення м’яких меблів.
 
Окрім того, рулонні штори , та і взагалі всі види сонцезахисних ситем можна підключити до електро двигуна автоматичного управління з допомогою пульту, клавіші або системи "розумний дім"
Переваги управління на електроприводі:
1 Повністю автоматизоване управління, можливість запрограмувати відкривання та закривання штор за допомогою пульту чи з підключенням до системи "розумний дім".
2 Електрокарнизи необхідні у приміщеннях з панорамними вікнами де висота стель сягає більше 3,5м, інакше зашторити такі вікна буде неможливо.
3 Електрокарнизи витрмують великі навантаження вага штор може досягати 100кг.
 
 
 
    
 
 

Вам також має сподобатися

Дерев'яні жалюзі

Дерев'яні жалюзі

Новітні технології великою мірою допомагають у цьому, звільняють від рутинної побутової роботи, адже у житті так багато цікавого)) спрощуються побутові речі і класичні штори великою мірою замінили сонцезахисні віконні системи - ролет, жалюзі, штори-плісе та дерев'яні жалюзі.

читати далі
Коли потрібно викликати замірника по шторах

Коли потрібно викликати замірника по шторах

▪️ми допоможемо визначити розмір ніші в стелі (її глибину і ширину), з огляду на максимальний виліт підвіконь / батареї. ▪️ детально опишемо в якому місці і якої ширини встановити заставну при натягуванні стель. Це важливо! ▪️А також вкажемо точки виведення кабелю, при бажанні встановити електрокарнізи. Це краще передбачити заздалегідь, ще на етапі проектування.

читати далі
Як зробити заміри для пошиття штор (стельовий карниз)

Як зробити заміри для пошиття штор (стельовий карниз)

Ви можете замовити штори, не виходячи з дому!!! Ви економите свій час та отримуєте саме те, що Вам потрібно: універсальний фасон, професійне пошиття, якісні тканини та фурнітуру перевіреного виробника.

читати далі