Жалюзі зовнішні

Жалюзі зовнішні

  • 5оцінка
  • /
  • 1проголосувало

  Зовнішні жалюзі мають сучасний стильний  вигляд, фасад будинку набуває  достойного вигляду, який одразу виділить Ваш будинок серед інших.

  Ми виготовляємо Зовнішні алюмінієві жалюзі під розмір ваших вікон, для вашої зручності виїздимо на об'єкт, консультуємо, як правильно встановити жалюзі, робимо заміри, прорахунки. Монтаж та гарантія на вироби 2 роки. 

  Виготовлені жалюзі з алюмінію, ширина ламелі 8см. З допомогою обертання ламелей ви можете регуювати світло у приміщенні, повністю піднімати та опускати ламелі жалюзі. При підніманні вгору ламелі повністю ховаються у короб. 

  Управляти зовнішніми жалюзі можна вручну  з допомогою ручки яка виводиться у середину або назовні.  Більш зручний  спосіб управління з підключенням до електродвигуна, коли ви управляєте механізмами лише з допомогою кнопки, або системи "розумний дім" зі свого гаджета.

  Зовнішні сонцезахисні системи  мають здатність захищати приміщення від сонячного нагрівання набагато краще ніж внутрішні, так як перешкоджають сонячним променям нагрівати поверхню віконного склопакета чи фасадну стіну.Особливо актуальні зовнішні жалюзі, якщо у вас великі панорамні вікна, бо влітку нагріваються сонцем а взимку несуть більші тепловтрати.

   

  Рафштори або зовнішні жалюзі монтують до горизонтальної поверхні, робочі механізми жалюзі розраховані на прямокутні вікна. Можливо, також змонтувати жалюзі на трикутнох форми вікна, але у цьому випадку ламелі кріпляться стаціонарно і не рухаються.

   

  Тканини на вибір

  вигляд монтажу

  вигляд монтажу

  кутові жалюзі

  кутові жалюзі

  зовнішні жалюзі

  зовнішні жалюзі