То яка все ж таки має бути висота штор?

Є три  різних варіанти довжини штор:


1. Штори до підвіконня. Найчастіше такий вибір продиктований конструктивними особливостями кімнати: біля вікна стоїть впритул диван, і нижня частина штор буде за ним. Радіатор опалення закритий декоративними гратами, ні до чого таку красу ховати за шторки. Підвіконня переходить в стільницю, зробити штори до підлоги - не вийде. Кімната маленька, самим тісно, ​​хочеться, щоб штор було якомога менше.

☘️Важливо пам'ятати про те, що пропорції віконного комплекту сприймаються нами не по контурах реального віконного отвору, а по контурах самих штор. Тобто штора до підвіконня робить вікно візуально більш «приземистим».
На мій погляд, хорошим рішенням для оформлення таких вікон будуть римські штори.

2. Найпоширеніше рішення - це штори, які не доходять до рівня підлоги на 0,5-1,5 см. Тобто майже торкаються підлоги, створюють стрункий силует вікна.

3. Штори, що лежать на підлозі.
Припуск лежання на підлозі може бути різним, від 2-3х см (якщо потрібно тільки позначити силует) до 30-50 см (якщо потрібно сформувати обсяг тканини на підлозі)
Чому взагалі кладуть штори на підлогу? Який у цьому сенс?

         По-перше, такі штори виглядають добре у великих приміщеннях, класичого стилю інтер*єрах. Такі штори надають "дороговизни", ошатності.

         По-друге, така довжина позбавляє вас від необхідності точних розрахунків висоти штор. Уточнюю, що якщо штори, що лежать на підлозі вам не подобаються, то все-таки варто потурбуватися вірними розмірами. 
Виняток для вікон складних форм. Тут тканина може повести себе непередбачуваним чином.

        По-третє, така довжина страхує вас від того, що після хімчистки штори будуть «підстреленими». Допустимий відсоток усадки для тканин з високим вмістом натуральних волокон приблизно 3%, тобто штора завдовжки 2800 мм має право стати коротше на 8 см. Якщо ви не бажаєте класти штори на підлогу, і перспектива отримати після хімчистки короткі штори - теж не ок, просто попросіть, щоб зробили більший припуск під шторно стрічку. Цей запас тканини дозволить (в разі необхідності) подовжити штори.

Замовляйте виїзд спеціаліста на об'єкт і він вирішить всі Ваші сумніви.

Вам також має сподобатися

Дерев'яні жалюзі

Дерев'яні жалюзі

Новітні технології великою мірою допомагають у цьому, звільняють від рутинної побутової роботи, адже у житті так багато цікавого)) спрощуються побутові речі і класичні штори великою мірою замінили сонцезахисні віконні системи - ролет, жалюзі, штори-плісе та дерев'яні жалюзі.

читати далі
Коли потрібно викликати замірника по шторах

Коли потрібно викликати замірника по шторах

▪️ми допоможемо визначити розмір ніші в стелі (її глибину і ширину), з огляду на максимальний виліт підвіконь / батареї. ▪️ детально опишемо в якому місці і якої ширини встановити заставну при натягуванні стель. Це важливо! ▪️А також вкажемо точки виведення кабелю, при бажанні встановити електрокарнізи. Це краще передбачити заздалегідь, ще на етапі проектування.

читати далі
Як зробити заміри для пошиття штор (стельовий карниз)

Як зробити заміри для пошиття штор (стельовий карниз)

Ви можете замовити штори, не виходячи з дому!!! Ви економите свій час та отримуєте саме те, що Вам потрібно: універсальний фасон, професійне пошиття, якісні тканини та фурнітуру перевіреного виробника.

читати далі