Коли потрібно викликати замірника по шторах

 
Найчастіше, нас запрошують вже при завершенні ремонтних та оздоблювальних робіт. І нам доводиться працювати з тим, що є. При цьому вже ми не можемо виправити вузькі ніші, перевстановити неправильно виведений кабель, обійти широкі підвіконня та виступи.Наша відповідь: Тоді, коли мішки з цементом тільки завезли на об'єкт)).
Чому, запитаєте Ви?
«Наша рання присутність на замірах допоможе уникнути ряду помилок, які можуть виникнути надалі.
 
▪️ми допоможемо визначити розмір ніші в стелі (її глибину і ширину), з огляду на максимальний виліт підвіконь / батареї.
▪️ детально опишемо в якому місці і якої ширини встановити заставну при натягуванні стель. Це важливо!
▪️ а також вкажемо точки виведення кабелю, при бажанні встановити електрокарнізи. Це краще передбачити заздалегідь, ще на етапі проектування.
 
Тому просимо )))Неважливо працюєте Ви самостійно або проект Вам малює дизайнер інтер'єру, проконсультуйтеся заздалегідь, щоб уникнути багатьох помилок та переробок.
 
Зазвичай обидва фахівці виїжджають одночасно, виконують комплексні заміри всіх вікон і дають детальну консультацію на об'єкті, надаючи всі необхідні схеми по монтажу.
 
  • Штори Львів, замовити штори у Львові, замовлення штор, штори під ключ, замовити ексклюзивні штори,тюль однотонна, купити тюль, пошити тюль-штори, замовити шториі тюль, купити штори, римські штори, шторні тканини, однотонні штори, Штори під ключ, тюль, купити тюль, рулонні штори, ролети, жалюзі, жалюзі дерев’яні, ролокасети, м’ які меблі, ліжка на замовлення, зробити ліжко, виготовити ліжко, ліжко з підйомником, дивани, зробити диван, купити диван, дивани на замовлення, м’які стінові панелі, купити м’які стінові панелі, м’які стінові панелі виготовлення  монтаж, монтаж  карнизи, електрокарнизи у Львові, електрокарнизи з гарантією, електрокарнизи монтаж, електрокарнизи, надійні електрокарнизи, шпалери, дизайнерські шпалери,
 

Вам також має сподобатися

Дерев'яні жалюзі

Дерев'яні жалюзі

Новітні технології великою мірою допомагають у цьому, звільняють від рутинної побутової роботи, адже у житті так багато цікавого)) спрощуються побутові речі і класичні штори великою мірою замінили сонцезахисні віконні системи - ролет, жалюзі, штори-плісе та дерев'яні жалюзі.

читати далі
Коли потрібно викликати замірника по шторах

Коли потрібно викликати замірника по шторах

▪️ми допоможемо визначити розмір ніші в стелі (її глибину і ширину), з огляду на максимальний виліт підвіконь / батареї. ▪️ детально опишемо в якому місці і якої ширини встановити заставну при натягуванні стель. Це важливо! ▪️А також вкажемо точки виведення кабелю, при бажанні встановити електрокарнізи. Це краще передбачити заздалегідь, ще на етапі проектування.

читати далі
Як зробити заміри для пошиття штор (стельовий карниз)

Як зробити заміри для пошиття штор (стельовий карниз)

Ви можете замовити штори, не виходячи з дому!!! Ви економите свій час та отримуєте саме те, що Вам потрібно: універсальний фасон, професійне пошиття, якісні тканини та фурнітуру перевіреного виробника.

читати далі