Як правильно доглядати за тюлевими шторами.

Перш за все потрібно визначити склад ткани. Кожен вид матеріалу має свої особливості, тому й догляд за ним повинен бути індивідуальним. Часто виробники вказують способи догляду за тканинами, тому при купівлі тулі чи тканини потрібно уточнювати у продавця які способи догляду можна застосовувати, застосовувати їх))

Тюлеві синтетичні штори можна прати вручну, і в машині, в делікатному режимі. Температура води не повинна перевищувати 25-30 градусів. Без викручування!! Інакше пральна машина може пошкодити структуру та зімне тканину, і її буде важко розгладити Використовуйте м'які миючі засобиз додаванням пом'якшуючих рідин. Ретельно споліскуйте тюль інакше залишки порошку можуть стати причиною утворення жовтих плям і вигорання. Перед пранням тюль краще замочити у холодній воді з додаванням миючих засобів, при потребі злийте брудну воду та замочіть ще раз. Не залишайте довго замоченими синтетичні тканини,бо залежані складки важче пізніше розпрасовуються.

 

Гладити тюль краще трохи недосушену при невисокому тепловому режимі. Якщо для вас не надто важливо чи ідеально вигладжена тюль можна повісити на карниз ще вологу тюль приповному висихання тюль вирівняється Але цей спосіб не дає ефекту ідеально прямого полотнища тканини. (при пранні в такому випадку не викручувати тюль, а просто повісити на всю висоту нехай стече вода)

popraty-shtoru-lviv

  • Особливо делікатні тонкі, тюлі з вишивкою, травленням чи набивним малюнком в машині прати не можна!!! Лише вручну, замочуючи, у холодній воді з додаванням розчину солі та соди.
    Тюль з кольоровим малюнком можна прати лише, якщо в описі тканини є значок "можна прати" інакше колір може полиняти і змішатися і іншими кольорами на тюлі. Особливо у дорогих тюлях використовують техніки нанесення малюнків, та фактур(вишивка, камінці, травлення) , які не придатні для домашнього прання. Якщо Ви сумніваєтеся в кінечному позитивному результаті краще здати тюль у хімчистку.

     

Вам також має сподобатися

Дерев'яні жалюзі

Дерев'яні жалюзі

Новітні технології великою мірою допомагають у цьому, звільняють від рутинної побутової роботи, адже у житті так багато цікавого)) спрощуються побутові речі і класичні штори великою мірою замінили сонцезахисні віконні системи - ролет, жалюзі, штори-плісе та дерев'яні жалюзі.

читати далі
Коли потрібно викликати замірника по шторах

Коли потрібно викликати замірника по шторах

▪️ми допоможемо визначити розмір ніші в стелі (її глибину і ширину), з огляду на максимальний виліт підвіконь / батареї. ▪️ детально опишемо в якому місці і якої ширини встановити заставну при натягуванні стель. Це важливо! ▪️А також вкажемо точки виведення кабелю, при бажанні встановити електрокарнізи. Це краще передбачити заздалегідь, ще на етапі проектування.

читати далі
Як зробити заміри для пошиття штор (стельовий карниз)

Як зробити заміри для пошиття штор (стельовий карниз)

Ви можете замовити штори, не виходячи з дому!!! Ви економите свій час та отримуєте саме те, що Вам потрібно: універсальний фасон, професійне пошиття, якісні тканини та фурнітуру перевіреного виробника.

читати далі