електрокарнизи автоматика

Електрокарнизи - це карнизи з електроприводом, які працюють автоматично на управлінні з пульту, також можуть підключаися до ваших гаджетів або до системи "розумний дім"

Автоматичний карниз, тобто карниз на електроприводі,  складається зі спеціального профільного карнизу (профілю) і мотора. Мотор може підключатися до електро мережі 220Вт, якщо підключення не виведено, мотор може працювати на акумуляторі (акумулятор потребує підзарядки приблизно через 4-8 місяців в залежності від кількості операцій - закривання-відкривання) Або на сонячних чи літієвих батареях. 

Після включення електрокарнізи, спеціальний електропривод для штор запускає в дію ремені, які надають руху бігунки, і штора рухається вправо або вліво, закриваючи або відкриваючи вікно.

Управляти електрокарнізом можна за допомогою радіо-пульту, розумного будинку або настінного блоку управління. Крім пультів управління, у електрокарнізов є функція Touch Motion, завдяки якій досить один раз потягнути розумну штору на пару сантиметрів, і вона продовжить закриватися або відкриватися далі автоматично.

Електрокарнизи набувають все більшої популярності і не дарма!!!! 

Переваги управління:
1.Повністю автоматизоване управління, можливість запрограмувати відкривання та закривання штор за допомогою пульту чи з підключенням до системи "розумний дім".
2 Електроприводи необхідні у приміщеннях з панорамними вікнами де висота стель сягає більше 3,5м, інакше зашторити такі вікна буде неможливо.
3 Витрмують великі навантаження. Вага штор може сягати 60 кг.
4. Якщо немає фізично доступу до вікна або важкий доступ.                                              5. Гарантія  5 років.

Електрокарнизи  встановлюються на будь-яку висоту, кріпляться або в стелю, або на стіну.

Електрокарнізи виготовляється для кожного вікна індивідуально, можуть мати заокруглену форму, виходячи з побажань замовника.

Автоматичні рулонні штори з електроприводом чудово підійдуть для інтер'єру квартири, офісного простору, заміського будинку. У тканинних ролет з електроприводом немає звисаючих ланцюжків управління, ними можна управляти дистанційно і підключати їх в групи, щоб одним натисненням кнопки закрити або відкрити відразу декілька рулонних штор.

Електроприводи для рулонних штор монтуються всередині валу, на який намотується ролетна тканина, тому мотори візуально не видно. Моторами для рулонних штор можна управляти за допомогою настінних перемикачів, радіо пультів, таймерів, а також систем розумного будинку.

 

 

 

 
електрокарниз SONFI

електрокарниз SONFI

автоматика Glydea відповідає преміум-класу виробів.

  Електрокарниз TORRO

  Електрокарниз TORRO

  Автоматика польского виробника електро карнизів Simas добре зарекомендувала себе.

   електрокарнизи GALAXY

   електрокарнизи GALAXY

   автоматика GALAXY електрокарниз виробництва Китай.

    електрокарниз RAEX

    електрокарниз RAEX

    автоматика Raex електрокарниз виробництва Китай.