Як робити ремонт і менше нервувати.

 

Ремонт - це випробування . Навіть якщо вам допомагає дизайнер. Як же пройти через всі випробування?
Йому подобається лофт, а їй прованс. Він мріє про домашній кінотеатр, а вона про тренажерний зал. Він хоче повісити на стіні голову оленя, а вона хоче цю стіну знести. І жоден з них не поступається іншому, і обидва чекають, що скаже дизайнер. Так що ж він скаже і як подружжю спробувати врегулювати проблему?
 
 
Перш за все Ви самі повинні визначити приорітети, щодо зон, їх функційного призначення.  
Покличте на допомогу дизайнера Адже він потрібен не тільки для того, щоб слідувати вашим інструкціям і рятувати вас від брудної роботи. У суперечці дизайнер пояснить, чому одне рішення підійде для інтер'єру більше, ніж інше - з точки зору бюджету, стилю і призначення приміщення. Або запропонує власне, а то й не одине, поки обидва клієнта не будуть задоволені. За допомогою професіонала всі проблеми, пов'язані з ремонтом, вирішуються набагато швидше. А скільки в такий спосіб було врятовано нервових клітин!

декілька допоміжних порад

  • Спочатку поділіть територію Подумайте, хто в якій частині будинку проводить більше часу. Наприклад, якщо жінка часто «застряє» у ванній і зберігає там всю косметику, то варто в першу чергу подумати про її зручність. Якщо у жінки вже є своя туалетна зона в спальні, а ось чоловік кожен день приймає душ вранці і ввечері, то справедливо буде прислухатися до нього. Хто в сім'ї частіше готує, хто більше дивиться телевізор, хто з подружжя працює вдома і як поділені господарські обов'язки? Спробуйте відволіктися від стереотипів і тверезо оцініть ситуацію.

     

  • Виділіть кожному свій куточок І все-таки кожна з кімнат призначена для обох, тому спірних моментів не минути. У боротьбі за лідерство може виникнути криза, і тут на допомогу прийде проста хитрість. Нехай кожен з подружжя постарається знайти в будинку місце, яке буде належати тільки йому і куди не матиме доступ інший. Це необов'язково повинна бути окрема кімната - проявіть фантазію. Письмовий стіл для чоловіка, на якому жінка нічого не чіпатиме, або бюро для жінки, ключ від якого буде тільки у неї. Знаючи, що в будинку у вас є власний куточок, ви легше поступіться в загальних питаннях.
  • Розподіліть функції Буває і так, що обидва  хочуть приймати однакове участь в оформленні кожної кімнати. В такому випадку є рішення - розбийте весь будинок на зони за інтересами. Нехай той, хто краще розбирається в техніці, повністю візьме на себе відповідальність за її вибір, а той, хто зазвичай відповідає за зберігання, вибирає шафи й полиці. Згадайте, хто у вашій родині краще сприймає кольору, а хто розбирається в будівельних матеріалах. Можливо, хтось із подружжя незабаром зрозуміє, що навіть радий не думати про деякі речі, які приносять радість іншому. Головне - домовитися про все заздалегідь.
  • Шукайте золоту середину Здавалося б, ви все врахували, але як тільки настала необхідність вибрати колір для стін в спальні, почалися проблеми. Він мріє про насичено синій, вона - про ідеальний білий. Можливо, вас обох влаштує блакитний? Якщо рішення все ще не знайдено, спробуйте на хвилину відволіктися від двох існуючих варіантів і уявіть на його місці третій - абсолютно інший. Чи не синій, не білий, а ... червоний. Не факт, що в результаті ви зупинитеся на ньому, але такий прийом допоможе уникнути «замиленості» погляду і об'єктивніше поглянути на ситуацію. Може бути, в результаті ви приймете несподіване рішення, яке всім сподобається.
  •  

Вам також має сподобатися

Дерев'яні жалюзі

Дерев'яні жалюзі

Новітні технології великою мірою допомагають у цьому, звільняють від рутинної побутової роботи, адже у житті так багато цікавого)) спрощуються побутові речі і класичні штори великою мірою замінили сонцезахисні віконні системи - ролет, жалюзі, штори-плісе та дерев'яні жалюзі.

читати далі
Коли потрібно викликати замірника по шторах

Коли потрібно викликати замірника по шторах

▪️ми допоможемо визначити розмір ніші в стелі (її глибину і ширину), з огляду на максимальний виліт підвіконь / батареї. ▪️ детально опишемо в якому місці і якої ширини встановити заставну при натягуванні стель. Це важливо! ▪️А також вкажемо точки виведення кабелю, при бажанні встановити електрокарнізи. Це краще передбачити заздалегідь, ще на етапі проектування.

читати далі
Як зробити заміри для пошиття штор (стельовий карниз)

Як зробити заміри для пошиття штор (стельовий карниз)

Ви можете замовити штори, не виходячи з дому!!! Ви економите свій час та отримуєте саме те, що Вам потрібно: універсальний фасон, професійне пошиття, якісні тканини та фурнітуру перевіреного виробника.

читати далі