М'які стінові панелі

Особливої популярності у сучасному дизайні інтер’єру набули м’які стінові панелі. Архітектори та дизайнери дуже часто використовують м’які стінові панелі у проектах і не дарма, прислухайтеся до думки професіоналів), адже мякі панелі мають багато переваг.

Естетичні переваги м'яких панелей

-  декоративні тканинні панелі прекрасно декорують приміщення. Затишне, м’яке на дотик покриття нікого не залишить байдужим, у вітальні пишні велюрові панелі додадуть ошатності, робочому кабінету - презентабельність і спокій, спальні приємну, ніжну м’якість, а дитячоій - безпеку. Драпіровка панелей тканиною, виконана повністю або частково (часто використовують в готельних номерах, ресторанах, кафе, камінних залах).

 

Практичні переваги стінових панелей

- панелі мають шумопоглинаючі властивості, що у сучасному монолітно-каркасному будівництві є великою проблемою.
затримують холод.
-  панелі добре маскують всі дефекти стіни або стелі, чого не скажеш про шпалери або оббивку тканиною. Також під панеллю можна легко приховати ніші і комунікації.

Сучасний споживач все частіше робить особливий акцент на екології навколишнього середовища і тут тканинні панелі у виграші, для виробництва ми використовуємо шпоновану плиту, поролон угорського виробника- екологічно чистий без запахів, та тканину.

 

Вам також має сподобатися

Дерев'яні жалюзі

Дерев'яні жалюзі

Новітні технології великою мірою допомагають у цьому, звільняють від рутинної побутової роботи, адже у житті так багато цікавого)) спрощуються побутові речі і класичні штори великою мірою замінили сонцезахисні віконні системи - ролет, жалюзі, штори-плісе та дерев'яні жалюзі.

читати далі
Коли потрібно викликати замірника по шторах

Коли потрібно викликати замірника по шторах

▪️ми допоможемо визначити розмір ніші в стелі (її глибину і ширину), з огляду на максимальний виліт підвіконь / батареї. ▪️ детально опишемо в якому місці і якої ширини встановити заставну при натягуванні стель. Це важливо! ▪️А також вкажемо точки виведення кабелю, при бажанні встановити електрокарнізи. Це краще передбачити заздалегідь, ще на етапі проектування.

читати далі
Як зробити заміри для пошиття штор (стельовий карниз)

Як зробити заміри для пошиття штор (стельовий карниз)

Ви можете замовити штори, не виходячи з дому!!! Ви економите свій час та отримуєте саме те, що Вам потрібно: універсальний фасон, професійне пошиття, якісні тканини та фурнітуру перевіреного виробника.

читати далі