Як привильно вибрати тканину для штор.

 

Шторні тканини діляться за складниками - натурального складу, синтетичного складу та мішаного складу. Штучні тканини є менш вибагливими та більш довговічними ніж натуральні, мішані у залежності від відсоткового співвідношення натурального та синтетичного складника і натуральні тканини є найбільш вразливими у догляді та експлуатації. Але про властивості тканин поговоримо у наступній статті, зараз про правильний вибір тканин у приміщення.

отже, як вибрати тканину для штор

Перш за все варто визначити, характеристики та призначення приміщення, якщо це Південний бік і сонячні промені надмірно попадають до приміщення варто захистити кімнату. Інакше від сонячного проміння можуть вигоріти та втратити колір предмети інтерє'ру чи шпалери. Надмірне сонячне проміння спричиняє дизкомфорт у приміщенні  слід подумати про захист від літнього сонця і придбати, наприклад, рольштори, штори-плісе або ж штори з досить щільної тканини. Північна сторона, навпаки, мало освітлена, тому тканини у цьому випадку повинні бути світлих відтінків,  більш легкими по своїй фактурі. Якщо є потреба повністю затулити сонячне світло використовуємо спеціальну тканину Блекаут (blackout) – це щільна портьєрна тканина з високим коефіцієнтом захисту від прямих сонячних променів та відмінними звуко- та теплоізоляційними властивостями, завдяки особливостям виготовлення цієї тканини.  Тканина гарно тримає форму та драпірується, блекаути стануть в пригоді не лише у спальні, а і, наприклад, допоможуть легко переобладнати вітальню у кінозал.

Для дитячої кімнати штори добре було б пошити з гіпоалергенний тканини, щоб не викликати у дитини алергії. Враховуйте і те, що штори у дитячу доведеться прати частіше.

Якщо у ванні є вікна, то для штор слід вибирати текстиль з водостійким просоченням, хоча ідеальним варіантом були б жалюзі, рольштори або плісе.

Для кухні варто брати штори, які ви зможете часто прати або чистити, якщо вони розміщені близько до робочої поверхні або столу. Зручною заміною шторам до кухні будуть ролети або штори плісе.

Варто згадати, що важливу  роль виконує підкладка до штор вона захищає делікатну тканину наприклад шовк, від вигорання та зітлівання від сонячних променів, додає форми  та прзентабельності шторному виробу. Підклада може слугувати  декором. 

При виборі тканини необхідно вияснити способи догляду за тканиною обов'язково дізнайтеся у продавця, звичайно краще якщо Вам нададуть етикетку від виробника з рекомендаціями по догляду.  Багато шторних тканин особливо натуральних передбачають хімічну суху чистку. 

?? Часто замовники запитують, чи забирають штори небажані звуки?  Штори абсорбують звук ЧАСТКОВО, але якщо є проблема зі сторонніми шумом варто використати шумопоглинаючі панелі чи зробити звукоізоляцію ще на стадії інженерних робіт до виконання оздоблення.

 

Вам також має сподобатися

Дерев'яні жалюзі

Дерев'яні жалюзі

Новітні технології великою мірою допомагають у цьому, звільняють від рутинної побутової роботи, адже у житті так багато цікавого)) спрощуються побутові речі і класичні штори великою мірою замінили сонцезахисні віконні системи - ролет, жалюзі, штори-плісе та дерев'яні жалюзі.

читати далі
Коли потрібно викликати замірника по шторах

Коли потрібно викликати замірника по шторах

▪️ми допоможемо визначити розмір ніші в стелі (її глибину і ширину), з огляду на максимальний виліт підвіконь / батареї. ▪️ детально опишемо в якому місці і якої ширини встановити заставну при натягуванні стель. Це важливо! ▪️А також вкажемо точки виведення кабелю, при бажанні встановити електрокарнізи. Це краще передбачити заздалегідь, ще на етапі проектування.

читати далі
Як зробити заміри для пошиття штор (стельовий карниз)

Як зробити заміри для пошиття штор (стельовий карниз)

Ви можете замовити штори, не виходячи з дому!!! Ви економите свій час та отримуєте саме те, що Вам потрібно: універсальний фасон, професійне пошиття, якісні тканини та фурнітуру перевіреного виробника.

читати далі